کریستوفر لی – معامله گر، نویسنده

کریستوفر لی متولد سنگاپور است و هم اکنون در بالی تایلند زندگی می کند. وی در سال ۲۰۰۵ بیش از ۲۰۰۰۰ دلار هزینه سمینارهای آموزشی بازار فارکس پرداخته و از ۴ معلم به ظاهر معروف، روشهای معاملات در بازارهای فارکس را آموخت. در واقع او آموخته که چه روشهایی در بازار مسمر ثمر نیست! چرا؟ زیرا به گفته وی این افراد به ظاهر اساتید، پس از مدتی که پول وی را گرفتند ناپدید شدند!…
بنابراین طی سالها آزمون و خطای سرسختانه، و از بین رفتن سرمایه اش در معاملات فارکس، و مطالعه چندین کتاب ارزشمند از معامله گران معروف بازار، بالاخره راه موفقیت در بازارها را کشف کرد و به آن مسلط شد.

کریستوفر لی

وی تجارت فارکس را از سال ۲۰۰۵ شروع کرده است. اما تا سال ۲۰۱۰ نمی توانست از بازارها برای امرار معاش خود پولی بدست آورد و مجبور بود در کنار تجارت فارکس به کارهای متفرقه دیگر بپردازد تا بتواند هزینه های زندگی خودش را تامین کند.
پس از آنکه نتایج رضایت بخش خودش را در بازار فارکس دید تصمیم گرفت که شغل های پاره وقت را رها کرده و به طور کامل به معاملات فارکس بپردازد. کسب درآمد واقعی در بازار را از سال ۲۰۱۱ به طور جدی شروع کرد.
از آن زمان به بعد این شانس را بدست آورد تا با مردم سراسر دنیا که اشتیاق دارند شغل اصلی خویش را تجارت فارکس قرار دهند ارتباط برقرار نماید. و این یک تجربه ارزشمند برای وی تلقی می شود و قصد دارد تا آن را تا زمانی که به رشد وی کمک می کند ادامه دهد. برای دانلود کتاب رویا پردازی در فارکس نوشته کریستوفر لی اینجا کلیک کنید.

مطالعه بیشتر