انواع تخفیفات در فارکس یار

راه های زیادی برای دریافت تخفیف از سایت فارکس یار وجود دارد. ما در این صفحه قصد داریم تا تمام آنها را برای شما با جزئیات کامل توضیح دهیم.

ایمیل_ارسال_شد

عضویت در سایت

۱۰ درصد تخفیف دائمی بر روی محصول جدید

با عضویت در سایت فارکس یار، ایمیل شما در لیست اعضای VIP قرار خواهد گرفت. ما برای اعضای VIP علاوه بر اینکه آخرین محصولات منتشر شده را اطلاع رسانی خواهیم کرد، به همراه این اطلاع رسانی یک کد تخفیف ۱۰ درصدی ویژه همان محصول هم ارسال خواهیم کرد. که با وارد کردن آن کد در سبد خرید در قسمت کدهای تخفیف، ده درصد تخفیف بر روی محصول معرفی شده دریافت نمایید.

لازم به ذکر است که این کد تخفیف یکبار مصرف بوده و تاریخ اعتبار آن ۳ روز از زمان انتشار کتاب می باشد. لذا اگر میخواهید از این کد استفاده نمایید دقت کنید که دائما ایمیلهای فارکس یار را باز کرده تا این فرصت را از دست ندهید.

خرید محصولات جدید در طرح هفته انتشار

تا ۳۳ درصد تخفیف

طرح های هفته انتشار محصولات جدید به این صورت است که به محض انتشار کتاب جدید در فارکس یار به مدت یک هفته جهت رونمایی از کتاب مبلغ ۳۳ درصد تخفیف به آن اختصاص داده خواهد شد.

لازم به ذکر است که مدت شرکت در این طرح حداکثر یک هفته کاری است، و بعد از آن طرح به پایان رسیده و کتاب با قیمت اصلی بدون تخفیف ارائه می شود. و کسانی که در طرح شرکت نکردند کتاب را باید با قیمت روی جلد آن خریداری نمایند.

نکته قابل توجه این است که در این طرح اعضای سایت (توضیحات در بالا – طرح تخفیف اول ذکر شد) می توانند علاوه بر ۳۳ درصد تخفیف، ۱۰ درصد هم اضافه تر با ارائه کوپن تخفیف ویژه اعضای VIP که بلافاصله بعد از انتشار کتاب برای آنها ایمیل می شود، نیز استفاده کرده و در مجموع در این طرح کتاب را با ۴۳ درصد تخفیف خریداری نمایند.

طرح هفته انتشار کتاب
امتیاز_تخفیف

تا ۶۰ درصد تخفیف شگفت انگیز

کتاب بخرید، امتیاز جمع کنید و تخفیف بگیرید

در طرح کسب امتیاز با خرید هر کتاب شما می توانید با هر خرید کتاب امتیازی که مربوط به اون کتاب است را در آرشیو امتیازات خود ذخیره کنید و هر زمان که تمایل داشتید آن امتیازها را به تخفیف تبدیل کرده و تا سقف ۶۰ درصد تخفیف خرید نمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این طرح به اطلاعیه ای که در این خصوص منتشر شد مراجعه نمایید.