انواع تخفیفات در فارکس یار

راه های زیادی برای دریافت تخفیف از سایت فارکس یار وجود دارد. ما در این صفحه قصد داریم تا تمام آنها را برای شما با جزئیات کامل توضیح دهیم.

عضویت در خبرنامه

۱۰ درصد تخفیف دائمی بر روی محصول جدید

با عضویت در خبرنامه فارکس یار علاوه بر اینکه از آخرین محصولات منتشر شده مطلع می شوید، بلکه ما برای اعضای خبرنامه خود با انتشار هر محصول جدید یک کد تخفیف ده درصدی منحصر به همان محصول ارسال خواهیم کرد. شما کاربران گرامی اعضای خبرنامه می توانید با وارد کردن آن کد در سبد خرید در قسمت کدهای تخفیف ده درصد تخفیف بر روی محصول معرفی شده دریافت نمایید.

لازم به ذکر است که این کد تخفیف یکبار مصرف بوده و تاریخ اعتبار آن ۳ روز از زمان انتشار کتاب می باشد. لذا اگر میخواهید از این کد استفاده نمایید دقت کنید که دائما ایمیلهای فارکس یار را باز کرده تا این فرصت را از دست ندهید.

ضمنا ایمیلها بلافاصله بعد از انتشار محصول ارسال می شوند، لذا اگر بعد از ارسال ایمیل در خبرنامه عضو شوید نمی توانید کد تخفیف را دریافت نمایید و اگر در خبرنامه باقی بمانید کد تخفیف محصول بعدی فارکس یار را دریافت خواهید نمود.

عضویت در خبرنامه فارکس یار بسیار ساده است. کافیست وارد این قسمت شده و ایمیل خود را وارد نمایید. بعد از آن ما برای شما یک لینک تاییدیه ارسال میکنیم با کلیک بر روی آن لینک آدرس ایمیل شما تایید شده و در لیست اعضای خبرنامه ذخیره می شود.

 

طرح هفته انتشار کتاب

خرید محصولات جدید در طرح هفته انتشار

تا ۳۳ درصد تخفیف

طرح های هفته انتشار محصولات جدید به این صورت است که به محض انتشار کتاب جدید در فارکس یار به مدت یک هفته جهت رونمایی از کتاب مبلغ ۳۳ درصد تخفیف به آن اختصاص داده خواهد شد.

لازم به ذکر است که مدت شرکت در این طرح حداکثر یک هفته کاری است، و بعد از آن طرح به پایان رسیده و کتاب با قیمت اصلی بدون تخفیف ارائه می شود. و کسانی که در طرح شرکت نکردند کتاب را باید با قیمت روی جلد آن خریداری نمایند.

نکته قابل توجه این است که در این طرح اعضای خبرنامه می توانند علاوه بر ۳۳ درصد تخفیف، ۱۰ درصد هم اضافه تر با ارائه کوپن تخفیف ویژه اعضای خبرنامه که بلافاصله بعد از انتشار کتاب برای آنها ایمیل می شود، نیز استفاده کرده و در مجموع در این طرح کتاب را با ۴۳ درصد تخفیف خریداری نمایند.

 

امتیاز_تخفیف

تا ۶۰ درصد تخفیف شگفت انگیز

کتاب بخرید، امتیاز جمع کنید و تخفیف ببرید

در طرح کسب امتیاز با خرید هر کتاب شما می توانید با هر خرید کتاب امتیازی که مربوط به اون کتاب است را در آرشیو امتیازات خود ذخیره کنید و هر زمان که تمایل داشتید آن امتیازها را به تخفیف تبدیل کرده و تا سقف ۶۰ درصد تخفیف خرید نمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این طرح به اطلاعیه ای که در این خصوص منتشر شد مراجعه نمایید.