استراتژی معاملاتی شکست جادویی

چه چیزی استراتژی معاملاتی “شکست جادویی” را متفاوت و جادویی کرده است؟

شناسایی شکستهای “خوب” و شکستهای “بد”. نتایج شکستهای خوب سودهای زیباست، اما شکستهای “نامعتبر” به سمت زیان بر می گردند. این کتاب اسرار ایجاد شکستهای نامعتبر را فاش خواهد کرد. و خواهد گفت که چرا اغلب اتفاق می افتند، و چه کسی مسئول این پدیده است؟

آیا در مورد الگوی مشهور و قدیمی ۱۲۳ شنیده اید؟ آیا تاکنون آن را امتحان کرده اید؟ فراموشش کنید. اجازه بدهید این راز را برملا کنیم که چرا بیشتر معامله گران پول خود را از دست می دهند

یک راه حل ایده آل: قبل از آنکه ازدحام شود وارد شکست ها شوید!
این قلب استراتژی معاملاتی “شکست جادویی” است. در این استراتژی راه حل تشخیص بین شکست “خوب” و شکست “نامعتبر” ارائه شده است.

خروج از معامله بسیار مهمتر از ورود به آن است!

دانستن اینکه چه زمانی وقت خروج از بازار است، یک موضوع بسیار مهم می باشد. بعضی از معامله گران خیلی زود از بازار خارج می شوند قبل از آنکه سود خوبی از بازار بگیرند، زیرا آنها از سیستم معاملاتی استفاده نمی کنند. برخی از معامله گران کورکورانه وارد بازار می شوند و به صورت عصبی نمودارها را دنبال می کنند و از خود می پرسند که: آیا الان باید پوزیشن رو ببندم؟! ….. یا الان باید…

آنها که با احساسات خود معاملات خود را کنترل می کنند، همیشه پول از دست خواهند داد. به یاد داشته باشید که این نظم و انضباط است که معامله گران موفق را از بازنده ها جدا می کند.

اگر شما با جدیت قوانین مدیریت سرمایه خود را دنبال کنید، این یک راه بسیار آسان برای رسیدن به درآمدهای کلان در یک دوره زمانی نسبتا کوتاه در بازار فارکس است. باور نمی کنید؟! اجازه دهید با ریاضیات به شما ثابت کنیم.

جهت دریافت رایگان این فایل فرم ذیل را تکمیل و ارسال نمایید:

میزان امتیاز این محصول
  • (4)
    میزان کاربردی بودن
4
درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
3 (1 رای)

مطالعه بیشتر