طرح پیش خرید محصولات فارکس یار

سخنی با کاربران محترم فارکس یار

با توجه به افزایش قیمت های تمام شده تولید کتاب؛ چه نسخ چاپی و چه الکترونیکی و …، متاسفانه علیرغم میل باطنی مجبور به بالا بردن قیمت کتاب ها شدیم.

اما از آنجا که آرمان های ما گسترش دانش به زبان فارسی است و در این خصوص هیچ کس نباید به خاطر عدم توانایی در پرداخت هزینه های محصولات آموزشی از مطالعه عقب بماند، لذا سعی کردیم تا با تخفیف های خوبی که به یاری خدا قرار هست ارائه نماییم طوری عمل کنیم تا علاوه بر اینکه کاربران بتوانند محصولات را با قیمت مناسب خریداری نمایند، بلکه از آن طرف افزایش هزینه های تولید کتاب به ساختار فارکس یار نیز ضربه وارد نکرده و فارکس یار هم بتواند هزینه های خود را تامین کند.

لذا پس از بررسی های به عمل آمده طرحی را پیاده سازی کردیم به عنوان پیش خرید محصولات جدید.

در این طرح، کتاب پس از طی نمودن مراحل ترجمه و ویراستاری و … به مدت محدود با ۳۳ درصد تخفیف خدمت عزیزان ارائه می شود.

تخفیف های مازاد

کاربران با پیش خرید محصول مورد نظر می توانند از تخفیف خوبی برخودار شوند. ضمن آنکه اگر در کانال تلگرام و یا اینستاگرام ما هم عضو باشند در آنجا نیز کدهای تخفیف مناسبتی و یا کدهای تخفیف شگفت انگیز نیز ارائه می شود که اگر در خبرنامه هم عضو باشند از ده درصد تخفیف اعضای خبرنامه برخودار خواهند شد.

لذا می توان گفت با تخفیف های ارائه شده، محصول با قیمت بسیار مناسب برای کاربرانی که همیشه در سایت ما آنلاین هستند وجود خواهد داشت.

اما پس از اینکه مهلت پیش خرید به پایان رسید قیمت کتاب به قیمت واقعی خود برخواهد گشت و از آن به بعد کاربران بایست محصول را با قیمت جدید خریداری کنند.

البته لازم به ذکر است کاربرانی که قبلا محصول را پیش خرید کرده اند در کنترل پنل خود همیشه کتاب را خواهند داشت و می توانند هر زمان که تمایل داشتند آن را دانلود نمایند.

امیدواریم که این طرح بتواند فشار ناشی از افزایش ناخواسته قیمت های کتاب را برای کاربران وفادار نشریه فارکس یار سرشکن کرده و ما را نیز در این راه ثابت قدم تر نماید.

با تشکر

نشریه الکترونیکی فارکس یار

طرح پیش خرید محصولات فارکس یار