The Original Turtle Trading Rules

مترجم
295 کیلوبایت
ویراستار
38
فروشنده
بازارهای مالی
تاریخ انتشار
۱۷ تیر ۱۳۹۷
نویسنده
تعداد صفحه
رایگان
دانلود این فایل فقط برای اعضا سایت فعال می باشد
  دانلود رایگان

چرا تعدادی از لاک پشت های اصلی قوانینی را ارائه می‌دهند که برای آن، دیگران هزاران دلار را هزینه کرده‌اند؟ آیا این‌ها قوانین اصلی سیستم لاک پشتها هستند؟

شما احتمالاً از خودتان همین سؤالات را می‌پرسید: چرا هیچ کس قوانین را برای سیستم ترید اصلی لاک پشت ارائه نمی‌دهد؟ چطور می‌توانم مطمئن شوم که این‌ها قوانین اصلی سیستم ترید لاک پشت هستند همانطور که توسط ریچارد دنیس و ویلیام اکهاردت آموزش داده شد؟ پاسخ به این سؤالات در این کتاب قراردارد.

هسته اصلی این پروژه در میان بحث و جدلهایی که میان تعدادی از لاک پشت اصلی، یعنی ریچارد دنیس و سایرین وجود داشت کاشته شد. در این پروژه تصمیم گرفته شد تا طی یک قرارداد ۱۰ ساله تا اواخر سال ۱۹۹۳ هیچ یک از قوانین معاملاتی که مطرح می شود را احدی آگاه نشود. لذا ما فروش این قوانین از طریق لاک پشت های سابق را منطقی نمی دانیم، و ضمنا فروش این قوانین در وب سایتها را بعنوان یک دزدی مشهود دارایی ذهنی می دانیم. عملی که شاید از نظر تکنیکی غیرقانونی نبود اما شرافتمندانه نیز نبود.

در هر زمان که دیده می شد دیگران سعی می کنند این قوانین دسته اول را دنبال کنند، می دانستم که این احتمال بسیار ضعیف است تا جمعیت آنهایی که واقعا می خواهند این قوانین را یاد بگیرند زیاد شود. تقریبا مطمئن هستم بیشتر آنهایی که هزاران دلار بابت یادگیری قوانین معاملاتی لاک پشتها هزینه کرده اند به سه دلیل ذیل نا امید شده و کار را رها می کنند:

  1. قوانین واضح نبود، چون بیشتر افرادی که آنها را می فروختند نمی دانستند که چطور باید ترید کنند.
  2. حتی اگر آنها بطور مشخصی ارائه شده باشند، خریداران قادر به دنبال کردن قوانین نخواهند بود.
  3. بیشتر لاک پشت ها اکنون قوانین بهتری را در معاملات خود بکار می برند.

مطالعه بیشتر

   راهنمای خرید کتابها:
  • تمامی کتابها به صورت پی دی اف می باشند.
  • رمز تمامی فایلهای فشرده forexyar.com می باشد. (برای فایلهای رمزگذاری شده)
  • لینکها با نرم افزارهای دانلود منیجر کار نمی کنند.
  • متن فایل های پی دی اف قابل کپی نمی باشند، اما می توان پرینت گرفت.
  • بلافاصله بعد از خرید لینک دانلود برای شما نمایش و ایمیل خواهد شد. ضمن آنکه در کنترل پنل خود می توانید آنها را برای همیشه داشته و دانلود نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده + 13 =