سالهای زیادی است که از شروع فعالیت فارکس در ایران می گذرد. در طی این مدت علاقه مندان زیادی به این تجارت جذاب روی آوردند. اما متاسفانه نبود منابع فارسی بروز و مفید (که این منابع به زبان انگلسی به وفور در اینترنت در دسترس هستند) باعث گردید که عده زیادی از خطرات و ریسکهای این بازار باخبر نشوند و فقط با تبلیغات جذاب افراد و کارگزاران کلاه بردار، شروع به تجارت در این بازار پر مخاطره نمایند و بعضا تمامی سرمایه های خود را به باد دهند.

البته امروز با جستجو در اینترنت می توان منابع مفید فارسی خوبی را تهیه کرد و استفاده نمود. همچنین کتابهای خوبی از اساتید بزرگ دانشگاهی در این زمینه ویرایش شده است، که همگی به نوبع خود کمک بسیار بزرگی به بالا بردن سطح آگاهی علاقه مندان و فعالان این بازار کرده است. اما با توجه به اینکه تجارت در این بازار نیازمند آن است که دانش خود را هر لحظه بروز نمایید و به صورت مرتب از اخبار و اطلاعیه های اعلام شده آگاهی یابید و از آنجا که این اطلاعات در اینرتنت همگی کاملا عادلانه و درست در دسترس است اما به زبان انگلیسی، بر آن شدیم تا در این خصوص نشریه ای تهیه کرده و سعی کنیم تا اطلاعات و مقالات و اخبارهای بروز در زمینه تجارت فارکس را خدمت علاقه مندان و فعالان ابن بازار بزرگ ارائه نماییم. امید است تا گامی موثر باشد در خصوص پیروزی و موفقیت عزیزان در این بازار.

لذا با توجه به این آرمان، ماموریت فارکس یار را اینگونه تعریف کردیم:

  • جمع آوری و تهیه اطلاعات و مقالات و اخبار مفید و به روز در زمینه تجارت الکترونیک در بازارهای مالی و ارائه آن به فعالان و علاقه مندان این گونه بازارها
  • آموزش و مشاوره فعالان بازار مخصوصا افراد تازه وارد به این عرصه، جهت انتقال دانش و تجربه
  • برگزاری مسابقات معاملاتی در بین علاقه مندان و فعالان در جهت تشویق و بالا بردن انگیزه و تجربه آنان در عرصه معامله گری بازارهای مالی

تمامی مطالب این سایت با زحمت فراوان جمع آوری و به رایگان ارائه شده است. لطفا خواهشمد است در صورت استفاده از مطالب در خارج از این سایت اشاره ای به منبع آن یعنی "فارکس یار" بفرمایید، تا مورد رضایت صاحبان اثر قرار داشته باشد.

error: Content is protected !!